ZÁKAZKOVÝ DIZAJN

 

RUČNÉ UMENIE, GRAVÍROVANIE

Mr.Egg spája estetiku s funkčnosťou a ako prví na svete sme prenikli s dizajnom gravírovanej keramiky do sektora grilovania a hobby. Tvarovaním ľudskými rukami, gravírovaním spolu so sochárstvom, vrátane ručnej maľby všetkých detailov dávame našim výrobkom skvelý dizajn a najvyššiu kvalitu.
 

TRADIČNÝ KAMADO GRIL

Zmysel pre tradíciu spojený s citom pre eleganciu, ako aj práca ľudských rúk a remeslo. V našej továrni vyrábame keramické výrobky tradičnou technológiou miešania vody, hliny a prísad, pričom využívame obnoviteľné zdroje energie. Čerpáme z lokálneho bohatstva rodiny, ktorá sa venuje tradičnej hrnčiarskej výrobe už po 3 generácie.
 

ZÁKAZKOVÝ DIZAJN

Mr.Egg starostlivo modernizuje tradičné kamado grily na umelecké diela. Snažíme sa ponúknuť nielen umelecký dizajn, ale aj najlepšiu kvalitu v žiaruvzdornej keramickej stavbe. Extra silné varné teleso postavené tak, aby využívalo špičkovú reguláciu tepla a tepelno-izolačné vlastnosti materiálov, z ktorých je vyrobené.
 

PRVÝ NA SVETE

Mr.Egg umožňuje zjednodušiť varenie vonku viac ako kedykoľvek predtým. Keramické grily v našom ojedinelom spracovaní pečú, či grilujú rovnako dobre ako ostatné komerčné značky. Grily vyrábame štandardne vo veľkosti 12", 18", 20".
 

Adresa

Mr.Egg
Nábrežie Andreja Hlinku 27
92001 Hlohovec
Slovakia

Kontakty

+421 915 505 164
mregg@mregg.sk
www.mregg.sk

Sociálne siete

Sledujte naše novinky
na sociálnych sietiach
Facebook Facebook